NEW!!! Zájemci o štěňátka Tosa inu s PP prosím kontaktujte paní Malinovskou +420 739 054 706 !!!

Tosa inu- štěňátka s PP

26. srpna 2018 v 20:34 | P.M. |  Novinky
Naše spřátelená chovatelská stanice Malizi Doghouse nabízí štěňata k rezervaci po rodičích nejvyšších kvalit.Štěňátka jsou na světě !!!Rodiče jsou u nás k vidění, oba přátelské, klidné povahy, velmi lehce ovladatelní. Několik generací zdravotně testovaných psů s těmi nejlepšími výsledky.DLK 0/0, DKK 0/0 Většina předků štěňat patří k absolutní špičce u nás i ve světě. V rodokmenu štěňat nejúspěšnější psi v historii Evropského chovu v kombinaci s přímou Japonskou línií, kterou nese otec štěňat Daiki. Línie světových vítězů, evropských vítězů a japonských YOKOZUNA šampionů - např. IBUKI TARO 2nd NATIONAL YOKOZUNA, JAPAN M YOKOZUNA TSUNA ARASH, IBUKI TARO NATIONAL YOKOZUNA.
Otec : Daiki od Janusow (import Polsko) - vysoký, mohutný pes, povahově úžasný,klidný,přátelský, přivítá každou návštěvu :-) Jediný pes této krevní línie v České republice. Daiki je vnuk legendárního japonského psa YUME NO MEIGETSU SW.
Matka : Seiko of Malizi Doghouse - krásná, kompaktní fenka, perfektní tělesné stavby, sytě červené barvy. Její otec šampion Asanagi import Rusko, babička z matčiny strany import Litva po otci import z USA - Pearson´s Bossy ( krevní línie USA - Japonsko)
Štěňata jsou výborně socializovaná, zvyklá před den na pobyt venku, krmena kvalitní, pestrou stravou.
Výborné zdravotní výsledky, fantastická povaha, špičkový exteriér.
Návštěva u nás je možná kdykoliv.
Máme 15 let zkušeností s tímto plemenem.Jsme rodinná chovatelská stanice, štěňata vyrůstají s námi doma, je jim věnována celodenní péče. Naše štěňata nás reprezentují ve 12 - ti státech Evropy, ale také v Karibiku, v Rusku atd.
Více informací telefonicky, tel. 739 054 706 Malizi Doghouse

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.